2011.08.28
By

Augusztus 27.-e egy rendkívül forrónak indult. 35 fokos őségben játszották a jobban a csoport mérkőzéseiket. Estelegve már 25 fok körüli szélcsendes igazi teniszidővel ajándékozott meg bennünket az időjárás. Így aztán mindenki rendkívül jó mérkőzéseket játszott. A játékosok kérésére ma is egy Wilson NCode NTour 95 -ös teniszütő volt a fődíj. Melyet 37 megnyert játék és 12 elvesztett játék mellett egyhangúan Erdős György nyert meg. A dolog érdekessége, hogy a döntő vége elött 10 perccel éppen egy ilyen ütőt tört ripityára. Aminek kapcsán még kemény pénz büntetést is kapott.

Jobbak kategória dobogója: (Lovas Endre hiányzik, Erdős György, Urbán Attila) Gratulálunk!

Szebbek kategória dobogósai: (Falus Nándor, Titeica Dániel, Vad Károly) Gratulálunk!

Eredmények:

A döntőben Titeica Dániel – Falus Nándor 7:6 A scannelt lapon elirás történt.

One Response to Erdős György egy ütőt nyert egyet tört a döntőn, Titeica Dániel mostani győzelmével jobbnak számít