Bodó Péter a hétvége győztese

2017.09.20
By

Jó kis erős verseny jött össze a hétvégén, mivel a ranglista első 5 helyezettjéből 4 jelen volt… :) Így 4-szeres pontokat lehetett szerezni ezúttal! 5 csoportban versenyzett a 20 játékos.. voltak akik a győztes páros Davis Kupa meccs után érkeztek :D, így kicsit hiányosak voltak a csoportok meccsei ezúttal.. De a lényeg, hogy minden nevezett játszott több jó meccset! :) Az első csoportban Dorozsmai Gábor veretlenül, 3 győzelemmel lett az első. Mellette másodikként dr. Fazakas Beatrix is továbbjutott a csoportból, jó game arányának köszönhetően. A második csoportból Márton István lett az első veretlenül szintén. A harmadik csoportban körbeverés alakult ki, Filip Krisztiánnak, Varga Boldizsárnak és Benedek Viktornak is 2-2 győzelme volt, melyből Boldizsár jött ki a legjobban és ő jutott tovább elsőként, mellette pedig Krisztián is továbbjutott másodikként. A következő csoportot Katona Károly nyerte szintén veretlenül. Meglepetésre a múltkori egyik győztes, Gyimesi I. Levente ma 3 vereséggel távozott… Az utolsó csoportot Bodó Péter nyerte, mellette pedig Pap Sanyi jutott még tovább a legjobb 8 közé.

A negyeddöntők meccsein Márton István 6/3-ra nyert Katona Károly ellen, Pap Sanyi nagyon szoros játékban, végül 7/6-ra tudott nyerni Filip Krisztián ellen. Bodó Péter 6/2-re győzött Varga Boldizsár ellen, míg Dorozsmai Gábor is nyert 6/3-ra dr. Fazakas Beatrix ellen.

Az első elődöntőben Márton István 6/2-re legyőzte Pap Sanyit és a másikban Bodó Péter is nyert Dorozsmai Gábor ellen 6/3-ra.

A döntő idén már sokadjára, újra Bodó Péter sikerét hozta, aki most Márton István ellen tudott győzni 6/2-re. Gratulálunk a ranglista vezetőnek! :)

Szombaton újra várunk minden versenyezni vágyót…