Nayden Zhekov a hétvége győztese

2016.05.31
By

A még tartó CSB-k árnyékában, és a szuper nyári időben ezen a hétvégén viszonylag kevesen vettek részt a szombati versenyünkön a Bikás Parkban. Pedig még zenei aláfestés is szólt a versenyhez a szomszédos parkból, hiszen gyereknapi hétvége volt… :) 3 csoportban küzdöttek a versenyzők és szinte mindenki továbbjutott a legjobb 8 közé, mivel összesen 12 nevező volt. Így ez a hétvége a több játéklehetőségről is szólt…. :D Túl sokat nem is írnék a csoportokról, inkább csak az elsőket emelném ki. Az első csoportot nagyon meggyőzően Hesz Pál nyerte, összesen 1 game-t veszített csak! A másodikot Katona Károly nyerte, szintén magabiztosan. Míg a harmadikban 2-2 győzelemmel jutott tovább Bodó Péter és Nayden Zhekov is, mivel az egymás elleni mérkőzést a csoportban nem játszották le.. Tudhattak valamit, mert a döntőre újra összekerültek!! :D De erről majd még kicsit később…

A negyeddöntőkben az elmúlt hetek nagy ellenfelei Hesz Pál és Bartók János újra összecsaphatott, melyet Hesz Pál nyert 6/3-ra és jutott tovább az elődöntőbe… Nayden csak szoros meccsen tudott nyerni Zsoldos Gábor ellen 6/4-re. Bodó Péter játék nélkül jutott tovább, míg Katona Károly 6/3-ra nyert Király Zsolt ellen.

Az elődöntők viszonylag sima meccseket hoztak most, Nayden 6/2-re győzött Hesz Pál ellen, míg Bodó Péter 6/1-re Katona Károllyal szemben.

És akkor jöhetett a csoportkörben elmaradt meccs a döntőben… Melyet Nayden simán, 6/1-re nyert csapattársa Bodó Péter ellen. Ezúton is gratulálunk első itteni győzelméhez!!!!!!! :)

Következő szombaton nagy verseny, Grand Slam bajnokság lesz 5x-ös pontszámokért, helyszín még kérdéses és létszámfüggő… :)