Blog Archives

Lazán indult a Folyondáros buli.

Bodó Péter és S.Nagy Levi kivételével mindenki a nemzetközi piacról érkezett. Tim (GB) Cor és Aryan (NL) Michael (S). Mindenki talált magának megfelelő szintű ellenfelet, a versenyt végül Bodó Peti nyerte, de a legnehezebb meccse talán Levente ellen volt aki junior teniszező. Levinek még meg kell tanulni a partizánütések lekezelését

Bővebben »

Folyondár-Vasas teniszversenysorozat indul!

Sziasztok! Közkívánatra úrja indul a Folyondár-Vasas teniszversenysorozat! A téli hónapokban megint rendezünk szombatonként versenyt, a szokásos formációban, lazán, könnyedten, abszolut társasági jelleggel a kikapcsolódás és a teniszpartner kerítés érdekében. Csoport meccsek lesznek, a szokásos körmérkőzésekkel, teniszpartneres nyereményekkel és a szokásos laza, jó hangulatban! Jelentkezni nálam tudtok a szokásos módon, emailben (kjanosi73(kukac)gmail.com vagy telefonon (06207755043) Jó játékot mindenkinek!

Bővebben »

Folyondár Amatőr Teniszverseny 2013.12.07

2013.12.07.-én megrendezett amatőr teniszversenyen 1. hely:  Schneeberger Csaba 2. hely: Jánosi Kristóf 3. hely: Bodó Péter

Bővebben »

Folyondár Amatőr Teniszverseny 2013.11.30.

Nyerteseink:   Helyezések:

Bővebben »

Scheeberger Csaba visszatért!

Nagy küzdelmek között zajlott le a szombati verseny ahol Schneeberger Csaba diadalmaskododtt Bíbok Tamás felett a döntőben. 13 induló, hatalmas meccsek!

Bővebben »

Négy Folyondáros buliverseny beszámolója!

Végre végre sikerül megírnom a beszámolókat a versenyekről!!! Újraindultunk a Folyondárban, a téli szezonban minden szombaton lesz verseny. 2013.10.26: A legjobb versenyző S. Nagy Csaba volt, mindössze 6-an voltunk de annál többet tudtunk játszani. 2013.11.02: Gyűlnek az emberek!!!!! a forduló bajnoka Bíbok Tamás aki kitartásával lehengerelt mindenkit. 2013.11.09: Újabb buliverseny de már nyolcan! A nap fotóját Alessandro Tiso érdemelte ki. 2013.11.16: Egyre többen! Bemutatkozott Hunyadkürti Viktor de a versenyt Janzer Gyuri nyerte!

Bővebben »

Újra Folyondár – Vasas téli versenysorozat.

Újraindult a Folyondár – Vasas téli versenysorozat, régi és új arcokkal. Nyolcan gyűltünk össze a baráti meccsek lejátszására. A dobogósok: I. Alessandro Tiso, II. Cor Schlösser, III. Bodó Péter. A verseny szombatonként folyamatosan lesznek 13.00-i kezdettel! Jelentkezni a teniszpartner.hu honlapon vagy telefonon (20/7755043) tudtok, vagy emailben: kjanosi73 (kukac)gmail.com.

Bővebben »

S.Nagy Csaba verhetetlen volt

Barátságos mérkőzéseket játszottunk a nagy melegbe, ahol S.Nagy Csabának nem volt ellenfele.

Bővebben »

Eső mosta versenyen Janzer Gyuri úszta meg egyedül szárazon.

Tizenketten neveztek be a szombati versenyre, mely esőnapba torkollott. Nagy meglepetésre, az első helyen kiemelt Tóvári László nem jutott a legjobb négy közé és az új játékos Shabab  Khan is feladta első budapesti helyosztó mérkőzését így a legjobb négy közé a következő játékosok jutottak be: Nagy Zoltán, Janzer György, Reich Péter és Medgyessy Gábor. A döntőt végül Janzer Gyuri húzta be, magára erlőltetve a türelmes játékot ami Reich Peti legyőzéséhez szükséges volt. Gratulálok mindenkinek.

Bővebben »

S.Nagy Csaba a befutó.

Családias hangulatban zajlott le a szombati teniszverseny, az első a CSB-k utáni örület után. S.Nagy Csaba végig kitartóan játszott, csoporttársával Alessandroval kerülek végül be a döntőbe ahol Alessandrón meglátszott a több hónapos kihagyás és végül elbukta a döntőt. Csaba büszkén rakta fejére a Teniszpartner márkájú sapkát ami után Alessandro vágyott. Jómagam sérülten léptem a pályára és végül fel kellett adjam már a második meccset …… ….ja igen, EDY másnapos volt Eredmények: A. csop: Jánosi/Baráth 6/0, Jánosi /EDY 5/7 fa, Vasiliev/EDY 6/3, Vasiliev/Baráth 6/3, Vasiliev/Jánosi 6/0 jn, Baráth/EDY 6/0. B.csop: Tiso/Czermak 6/4, Tiso/ Esteban 6/3, Czermak/Esteban  6/2,  S.Nagy/Esteban 6/0, S.Nagy /Czermak 6/4, S.Nagy /Tiso 6/2 Elődöntők:…