Dévai Péter sokadik győzelme idén

2022.05.26
By

Szombaton kisebb széviharban startolt a versenyünk, melyre ezúttal is összejött 5 csoport 20 fővel. Az első csoport győztese Sálek Patrik lett volna, de ő 2 meccs után elment, így helyette a 2 győzelemmel végző Matécsa Zoltán lettt a toábbjutó. A következő csoport élén Kovács Vince végzett, Tolnai Zsolt előtt, miután mindkettőjüknek 2-2 győzelme volt, így az egymás elleni eredmény döntött az első helyről. A harmadik csoportot Kende Mátyás nyerte meg, második Szőllősi Péter lett. A következő csoportot Holovács Márk nyer4e meg, Réti Tamás előtt. Az utolsó csoport győztese Ötvös Zoltán lett veretlenül, Dévai Péter előtt, miután nagy meccsen győzni tudott Zoltán.

Az első negyeddöntőt Ötvös Zoltán /1-re nyerte Szőllősi Péter ellen. A második meccsen Kende Mátyás 6/3-ra nyert Szöllősi Péter ellen. A harmadik meccsen Dévai Péter nyert 6/3-ra Kovács Vince  ellen. Az utolsó negyeddöntőt nagy csatában Holovács Márk nyerte 7/6-ra Tolnai Zsolt ellen.

Az első elődöntőt Ötvös Zoltán 6/3-ra nyerte meg Kende Mátyás ellen.  A másik elődöntőt Dévai Péter 7/6-ra nyerte meg Tolnai Zsolt ellen.

A döntőt Dévai Péter és Ötvös Zoltán játszotta, mondhatjuk ez volt a csoport meccs visszavágója, mely nagyon szoros ki-ki meccsen tie-brekben dőlt el Péter javára. Gratulálunk a dobogósoknak!

Ezen a héten szombaton és vasárnap is van lehetőség játékra.