Borkovits Benedek volt a hétvége győztese

2022.03.03
By

Az elmúlt hétvégén sajnos nem voltunk túl sokan, úgy indult hogy 4 csoportban 16-an versenyeznek. Aztán volt 2 fő, aki a nevezés ellenére sem jött el, illetve nem is jelezte, hogy nem jön, és sajnos kisebb sérülések is voltak a nap folyamán. Így kissé csonkák maradtak a csoportok, és a főtáblán is került feladásra 1-1 meccs. :( Az első csoportban pont így volt, 1 hiányzó 1 sérülés, így mindketten Papp Tamás és Tóth János is a főtáblán folytatták a versenyt. A második csoport a Poén Tenisz klubban szerencsésen végigjátszotta az összes meccset, itt az első Borkovits Benedek lett, második pedig Kende Mátyás. A harmadik csoport szintén 3 fős maradt, itt Gönczi Sándor lett az első, Berényi Sándor előtt. Az utolsó csoport szintén 4 fős volt, végig mentek a meccsek itt is. Az első Kovács Vince lett 3 győzelemmel, második helyen pedig Majic Silvije végzett.

Az első negyeddöntőben Berényi Sándor 6/5-ös vezetésénél Papp Tamás kényszerült a meccs feladására, így Sanyi jutott az elődöntőbe. A második meccsen Gönczi Sándor 6/2-re nyert Tóth János ellen. A harmadik meccsen pedig Borkovits Benedek nyert 6/2-re. Az utolsó negyeddöntőt Kovács Vince nyerte 6/1-re Kende Mátyás ellen.

Ez első elődöntőben Berényi Sándor 2/0-ra vezetett, mikor Gönczi Sándor kényszerült befejezni a verseny. A másik elődöntőben Borkovits Benedek 6/2-re nyert Kovács Vince ellen.

A döntő egész szorosra sikeredett, jó kis meccs volt, melyet végül Borkovits Benedek nyert meg 6/4-re Berényi Sándor ellen. Gratulálunk! :)