Dorozsmai Gábor a hétvége győztese

2018.07.11
By

Ezen a hétvégén összesen 19-en versenyeztek, viszont erős volt a mezőny, hiszen az első 8-ból 5-en itt voltak, így 4-szeres pontokat lehetett szerezni ezúttal. :) Az első csoportban Filip Krisztián lett az első veretlenül, egyedül Cserneczky Zsolt tudta megszorongatni, őt 7/5-re győzte le. Így Zsolt lett a második és szintén továbbjutott. A második csoportban Erdéli Krisztián, egy új játékos lett az első szintén veretlenül. A következő csoportban volt egy kis körbeverés… Szigeti Zsolt és Bodó Péter is 2-2 meccset játszott.. Péter lett az első, Zsolt pedig továbbjutási lehetőségét átadta Dorozsmai Gábor részére.. És volt még egy meglepetés eredmény. Bodó Péter már 2/0-ra, majd 3/1-re is vezetett Ilyés Rita ellen, aki viszont innen nagyon nagy akarattal és ügyes játékkal meg tudta fordítani az eredményt és 6/3-ra legyőzte a ranglista 2. helyezettet! Szép eredmény… :) A negyedik csoportban Pap Sanyi lett az első, második pedig Király Zsolt. Az utolsó csoportban Varga Boldizsár lett az első 2 9/7-es győzelemmel és Csizy Dezső pedig másodikként jutott tovább a főtáblára.

Az első negyeddöntőben Dorozsmai Gábor élt a felkínált továbbjutás lehetőségével, és 6/1-re legyőzte Filip Krisztiánt. A második meccs szintén 6/1-el ért véget Cserneczky Zsolt számára Erdéli Krisztián ellen. A harmadik meccsen Varga Boldizsár meggyőzően nyert Pap Sanyi ellen 6/0-ra. Míg az utolsó meccs már sokkal nagyobb küzdelmet és izgalmakat hozott… :) Itt csak szoros meccsen, 7/5-re tudott nyerni Bodó Péter Csizy Dezső ellen.

Az első elődöntőben Dorozsmai Gábor folytatta jó szereplését a főtáblán, ezúttal Cserneczky Zsoltot győzte le 6/2-re. A másik elődöntőben pedig Varga Boldizsár tudott nyerni 6/4-re Bodó Péter ellen.

A döntő pedig újra Dorozsmai Gábor sikerét hozta, miután 6/4-re le tudta győzni Varga Boldizsárt! Gratulálunk!! :) Főleg a főtáblán nyújtott teljesítményéhez… ;)