Kripner István a hétvége győztese a jobbaknál és Pirityi András a szebbeknél

2018.06.06
By

Az elmúlt hétvégén kicsit családias létszámban folyt a verseny…  A jobbaknál 4 csoportban 13 fő játszott, míg a szebbeknél 3-an játszottak körmérkőzést. Az első csoportban kis körbeverés alakult ki, miután Hamar Ádám megverte Pap Sanyit 7/5-re, Vágusz Csaba viszont megverte Ádámot 6/2-re, míg Csaba pedig kikapott Ilyés Ritától 7/5-re… :) Még az utolsó meccsnek is volt tétje, ugyanis ha Rita megverte volna Ádámot, ő lehetett volna az első.. de 4-4 után Ádám belehúzott és nyert 6/4-re. Így viszont Hamar Ádám lett az első és Vágusz Csaba a második. A következő csoportban a térdműtétje után visszatérő Osváth Péter lett az első 2 győzelemmel, második Olajos György lett. A harmadik csoportban Lanstiák Attila végzett az első helyen Kovács Szabolcs előtt. Az utolsó csoportot pedig Kripner István nyerte meg Szigeti Zsolt előtt.

A negyeddöntők első meccsén Pongrácz Dávid 6/3-ra nyert Vágusz Csaba ellen, míg Lanstiák Attila 6/4-re győzte le Hamar Ádámot. A következő meccsen Kripner István nyert 6/2-re Olajos György ellen. Az utolsó meccsen pedig Osváth Péter győzött 6/1-re Kovács Szabolcs ellen.

Az egyik elődöntőben Kripner István 6/2-re legyőzte Osváth Pétert. A másik elődöntőben 3/1-re vezetett Pongrácz Dávid Lanstiák Attila ellen, amikor sajnos leszakadt az eső.. Dávid úgy döntött, hogy nem várja ki mi lesz az eső szünet végén, tudjuk-e tovább használni a pályát és feladta a mérkőzést. Így Attila várakozhatott, hogy letudjuk-e játszani a döntőt.

És a fentiek úgy döntöttek, hogy velünk vannak, kb. egy fél órás várakozás után találtunk olyan pályát ahol nekikezdhettünk a döntőnek egy gyönyörű szivárvány mellett… :D Kripner István már vezetett 5/1-re, mikor Attila elkezdett visszajönni és végül csak 6/4-re tudta megnyerni István a meccset és ezzel együtt a versenyt is! :) Gratulálunk!

A szebbeknél pedig a körmeccsek után Prityi András lett a győztes 2 nyertes meccsel, Gyarmati Kati előtt. Gratulálunk! :)

34636624_1918435201500170_4620919180206538752_n 34672564_1918436798166677_404797820084682752_n