Szemerédi György és Varga Boldizsár a két első helyezett

2018.01.10
By

Újra erős mezőny, ezáltal 4-szeres ranglista pontok és 7 csoport és ezúttal 2 első helyezett.. :) Az első csoportban Gönczi Sándor rutinjával simán, veretlenül végzett az élen. Filip Krisztián ezúttal 2 sima győzelem mellett egy sima vereséget is kapott Gönczi Sanyitól, így ő ma nem jutott tovább.. A második csoportot Benedek Viktor nyerte meg három győzelemmel, veretlenül. Pap Sanyinak nem megy az utóbbi hetekben.. ma is csak egy meccset tudott megnyerni, így nem jutott tovább. Kíváncsian várjuk meddig tart a hullámvölgy a ranglistánk 2. helyezettjének.. :) A harmadik csoportban talán kicsit meglepetésre Joel Nino lett a nyerő ember! :) Két sima meccs után egy nehéz és szoros meccsen legyőzte azt a Márton Istvánt, aki többször nyert már versenyt is. Már ez is dicsérendő, de még itt nem ér véget a sztorija ma.. ;) A következő csoportban Szemerédi György nyerte mindhárom meccsét, így veretlenül jutott tovább a főtáblára. Pedig nem volt gyenge csoport ez se… Pl. Osváth Péter nagyon szoros, izgalmas meccset játszott Rácz Mártonnal. Péter tie-breakben nyert csak végül. Az ötödik csoportban a ranglista vezető Bodó Péter szaladt bele egy vereségbe.. S. Nagy Csaba nyert ellene 9/5-re, így Csaba jutott tovább a főtáblára veretlenül. A következő csoportban Dorozsmai Gábor nyert 3 győzelemmel, veretlenül. A másik 3 játékos  körbeverte egymást.. :) Az utolsó csoportban Maksay Gergő lett a továbbjutó szintén veretlenül. Innen került ki a mai legjobb csoport második is Varga Boldizsár személyében, így meg is telt a főtábla.

A negyeddöntők első mérkőzésén ismét Joel Ninot kell dicsérni! Ezúttal S. Nagy Csaba ellen tudott nyerni 6/2-re.  A második meccsen Szemerédi György 6/1-re nyert Benedek Viktor ellen. A harmadik meccsen a fiatalság győzött a rutin ellen, vagyis Varga Boldizsár 6/2-re tudott nyerni Gönczi Sándor ellen. Az utolsó negyeddöntőben Maksay Gergely is 6/2-re nyert Dorozsmai Gábor ellen.

Az első elődöntőben Szemerédi György állította meg Joel Nino-t a döntőbe jutás előtt.. Gyuri 6/3-ra nyert Joel ellen egy nagyon izgalmas jó kis meccsen.. Joel az utóbbi hónapokban nagyon sokat fejlődött, egyre jobban játszik, így megérdemelt eredmény számára a 3. hely. Gratulálunk hozzá! :) A második elődöntőben Varga Boldizsár szoros, változatos meccsen végül tie-breakben tudott nyerni Maksay Gergő ellen..

A döntő sajnos elmaradt, két első helyezett lett a héten Varga Boldizsár és Szemerédi György személyében! Gratulálunk mindkettőjüknek! :) Boldizsárnak külön is hiszen számára ez az eddigi legjobb eredménye itt nálunk… :) Gyuri pedig az egész versenyen meggyőző, egyenletesen jó teljesítményt nyújtott!! :)

0-02-04-1e2b26d7b27ab103b72d31c859767f5a5ebd64a6473b71e1424b6de6de3a7cb5_full 0-02-04-297e41b6e2f8295143e08f8846b3342523707e977f37dcd2e7835b5b449c1375_full