Hamsik Gábor az első győztes a szabadtéri szezonban a Bikáson

2016.04.26
By

Szombaton lezajlott a Teniszpartner versenysorozat első szabadtéri versenye! A Bikás teniszpálya igazán kellemes, nagyon szép környezetet biztosított számunkra és nem utolsó sorban tökéletesen felújított pályákat is… :) Na, persze mivel még kicsit puha a salak, azért voltak viccesebb pontok is, de ez is 1-2 héten belül már tökéletes lesz!!!

Sajnos, úgy látszik az időjárás elijesztette a játékosokat, mivel csak 13-an jöttek el, ők bíztak abban, hogy ezen a napon még végig lehet teniszezni! Végül szerencsére sikerült befejezni a versenyt…

Nézzük a részleteket. 3 csoportban küzdöttek a versenyzők, ahonnan egy 8-as tábla alakult ki a továbbiakban, több játéklehetőség miatt, ha már nem voltunk túl sokan. A csoportokat Bodó Péter és Hamsik Gábor veretlenül nyerte, továbbjutott még Bartók János, Pirityi András és Katona Károly. A harmadik csoportban pedig körbeverés volt, innen Bartha László és Germain Garand és Kotta Szilárd jutott tovább.

A negyeddöntőkben Bodó Péter 6/4-re győzött Katona Károly ellen, Bartha László szintén 6/4-re Bartók János ellen. Germain Garand 6/2-vel nyert Pirityi Andrással szemben és Hamsik Gábor 6/0-al hozta Kotta Szilárd elleni meccsét.

Az elődöntőkben Bodó Péter győzött Bartha László ellen 6/4-re és Hamsik Gábor pedig Germain Garand ellen 6/1-re.

A döntő pedig a két veretlen csoportgyőztes között jött létre, melyet Hamsik Gábor nagyon határozott játékkal 6/1-re megnyert! Gratulálunk!!! :)