A hétvége győztese Damir Letica

2015.04.21
By

Az elmúlt szombaton befejeződött a Teniszpartner verseny fedett pályás sorozata.. Végül is 17 fővel zárult a verseny. Két 4 fős és három 3 fős csoportban játszottak a résztvevők. A csoportkörök során nagy meglepetések most nem történtek, így az esélyesek jutottak a 8 közé.. :) Itt az első ágon már annál inkább! Kápolnási Nórbert először tudta legyőzni Lengyel Mártont, aki az elmúlt két versenyünk győztese volt, így viszont most még a 4 közé sem került be.. A következő meccsen az utóbbi időben sokadjára, újra Hronyecz János és Bodó Péter küzdött meg egymással, melyet Jani nyert szoros játékban 7/5-re. Peti meg is jegyezte a verseny végén, hogy reméli legközelebb már elkerüli és valaki új emberrel játszhat majd a 8 között… ;) Pomázi Gábor esélyesnek megfelelően nyert Gyimesi Katalin ellen, és Damir Letica szintén könnyedén továbbjutott a 4 közé Szabó Péter ellen. Az elődöntőben Hronyecz János nyert Kápolnási Nórbert ellen és Damir Letica is behúzta a meccsét Pomázi Gábor ellenében. A döntőt végül Damir Letica nyerte és ezzel a szezon utolsó fedett pályás versenyünket is!!!! :) Gratulálunk mindenkinek! Szombaton és vasárnap már szabadtéren, a Bikás Teniszpályán lesznek az e heti versenyeink, ahová szintén várunk mindenkit szeretettel!