Lukácsi Péter, Horváth Péter , Garamvölgyi Erika az öt versenyes Global Sport és Wellness Hotel**** kupa első állomásának győztesei

2014.10.05
By

Szombaton komoly nehézségeket okozott a foltokban viszonylag nagy mennyiségben leeső eső. A Poén Teniszklubban emiatt nem is tudtunk játszani. A Bikás Domb, a Tétényi Korház és a Holiday Inn Hotel teniszpályái azonban a rendelkezésünkre álltak. Kicsit így is azonban kevesebb pályán tudtunk játszani, mint ami egy ekkora létszám zavartalan lebonyolításához szükséges lett volna. Ezért is megkérek mindenkit, hogy aki tudja, hogy a jövő szombaton jön versenyezni az legyen szíves már most jelentkezni, mert a pálya üzemeltetőkkel keddig minden héten egyeztetni érdemes, hogy ne adják ki a pályákat bérlőknek, ha mi megyünk versenyt játszani. 30 ember végigtelefonálni sem könnyű, ha mindenkivel csak 1,5 percet beszélek, akkor is legalább másfél óra a kicsengésekkel szám keresésekkel együtt. Eső esetén ezért mindenki nézze a honlapot, ha bizonytalan valamiben!

A kategória győztesek teniszcipő nyereményei mellett a versenyt még érdekesebbé tette, hogy Global Sport és Wellness Hotel**** egy félpanziós hétvégét ajánlott fel két fő részére, annak aki az öt verseny alatt a legjobb játékarányt gyüjti össze. Szabály még, hogy az öt versenyből legalább négyen részt kell vennie az illetőnek. Jelen pillanatban Lukácsi Péter áll messze a legjobban, mivel 40 megnyert játéka mellett, csupán 10 játékot vesztett. Ezzel a teljesítménnyel +30 a játékaránya. Míg a második helyezett Fábián Ákosnak csupán +4. Kérdés azonban, hogy eljönnek-e még három versenyre. Egyáltalán lesz-e mind a négy további versenyhétvégén Legjobbak kategória, hogy indulni tudjanak… Szebbek kategória legjobbjának Garamvölgyi Erikának a játékaránya +17, Jobbak kategória győztesének Horváth Péternek a játékaránya pedig +14.

Egy másik kényes kérdés, hogy ki hol szeressen játszani. Mindenki persze nem ott szeretne ahova éppen be lett osztva. Erre megoldásul azt gondoltam ki, hogy télen mikor 5ezer forint a nevezési díj már 10 éve, akkor lehessen vásárolni 50ezer forintért előre egy 10 alkalmas verseny bérletet. Aki pedig ilyennel rendelkezik, az megmondhatja a verseny kezdete elött, hogy melyik teniszklubba legyen beosztva. Amennyiben összejönne egy 30 db fix ember, akkor a Bikás Domb 4 pályáját is lefoglalhatnánk fixen, mint ahogyan a Poén Teniszklubbal is ezt rendszeresen megteszem.