Csizy Dezső megverte Öri Ádámot a Legjobbak közt, Hajós Attila a Jobbak kategória győztese

2013.09.29
By

Hirtelen nagyon sokan jelentkeztek a hétvégi Poén Teniszklubban, Holiday Inn Hotelnél illetve Kondorosi Teniszpályákon megrendezett  körverseny állomásra! A Jobbak kategória mezőnye indult legkorábban, 13.00 kor már elrajtolt két négy fős csoport a Holiday Inn Hotelnél, ahonnak Katona Károly lett a legjobb és jutott a legjobb négy közé. Másik 4 csoport 14.30 kor rajtolt a Poén Teniszklubban, mivel ott elötte csapatbajnoki mérkőzések folytak. A mindent eldöntő kieséses szakaszban Hajós Attila technikás játékával lekaszabolta a mezőnyt. A döntőben elég megszégyenítő módon 6:0 -ra verte a ranglista vezető Pap Sanyit.

Szebbek kategóriában két négy fős csoport 15.30 kor rajtolt a Kondorosi Uszoda Teniszpályáin. Kiss Barna és Himics Miklós lettek a csoportgyőztesek, mindketten rendkívül jó, technikás tenyerest ütnek. A kategória harmadik csoportja a Poén Teniszklubban kezdett 18.00 kor. Itt Dr Sarkadi Ágnes ügyes és most már egyre nyugodtabb játékkal megnyerte a csoportját, nagy csatában a betegeskedő Ilyés Adriánával szemben..

Legjobbak kategóriában igazi örömteniszt láthattak a kilátogatók. Csizy Dezső a Teniszpartner versenyeken elöszőr legyőzte a döntőben Öri Ádámot!

Gratulálunk minden kedves résztvevőnek! A jövő héten elképzelhető, hogy az utolsó szabadtéri versenyt játsszuk az idén. Aki már látja, hogy szeretne jönni az kérem minél hamarabb jelentkezzen, hogy minél pontosabban tudjak kalkulálni a pályákkal. Most az utolsó pillanatban a nevezési határidő után esett be még 10 ember. Főként télen ilyen esetekben nem nagyon fogunk tudni mindenkinek játéklehetőséget adni.