Folyondár Mesterek kupája 2012.12.22

2012.12.24
By

Huszonkettő nevező, három kategória, hatalmas meccsek, forralbor és jó hangulat jellemezte az év utolsó karácsony előtti mesterversenyét. A mesterkategóriában tizenkettő induló volt, kivétel nélkül jó játékosok az összes csoportban. Mellette párhuzamosan a Jobbak kategória mérkőzéseit bonyolítottuk le, a nyertes Dorka András volt. Nyereménye mellett lehetőséget kapott arra, hogy bejátssza magát a mesterek közé, ott azonban Almási Zoli vetett véget András határozott menetelésének.

A mesterek csoportban rengeteg érdekes fordulat volt, Almásinak nem sikerült görgülékenyen megszerezni az első helyet, Szántó Andrástól kikapott, ezért vissza kellett küzdenie magát a legjobb csoportmásodikak közötti tie-break hajrában. Zoli felszívta magát és egészen a döntőig meg sem állt, sikerült legyőznie Andrást és a dobogó legmagasabb fokára állni.

Tenisz_masters_201212220001  Tenisz_masters_201212220002 Tenisz_masters_201212220003 201212221172 201212221181